اعتبار خوب ما از مشتریان خوب ماست


متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه

بیشتر

به وبسایت ارمیا خوش آمدید


بهترین ها را از ما بخواهید

متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه

بیشتر

با ما تجربه کنید

بالاترین کیفیت

متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه

بیشتر

فعالیت این گروه تولیدی در سال 1376 با تولید روکش دوم صندلی اتومبیل در شرکت گروه تولیدی سبلان روکش فیدار آغاز گردید. این شرکت با توجه به نیاز مجموعه و در راستای تکمیل فرآیند تولید، ابتدا بصورت تولید ابر قالبی و پس از کسب تجربه لازم اقدام به راه اندازی خط کامل تولید ابر و اسفنج نمود.

این مجموعه اولین واحد تولید ابر و اسفنج خود را در سال 1388 تحت عنوان شرکت ابر و اسفنج سبلان رستاک واقع در شهرک صنعتی ایوانکی احداث نمود و ظرف مدت کوتاهی به تولید انبوه رسید .

با تصمیم مدیران مجموعه و مشخص کردن بازار هدف در جهت تامین ابر و اسفنج صنعت مبلمان، کارخانه دیگری با نام ابر و اسفنج بسپار فوم آذین درهمان شهرک صنعتی با قابلیت تولید در رنگ و دانسیته های مختلف جهت عرضه به تولیدکنندگان صنعت مبلمان راه اندازی گردید.

این مجموعه با توجه به پتانسیل موجود در زمینه واردات و تامین مواد اولیه، با هدف تامین مواد اولیه مورد نیاز سایر تولیدکنندگان ابر و اسفنج، در سال 1395 اقدام به تاسیس شرکت بازرگانی آتیه پندار ارمیا نمود، که از ابتدای سال 1396 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نمود و در مدت کوتاهی توانست یکی از مهمترین تامین کنندگان مواد اولیه مورد نیاز بسیاری از کارخانجات تولیدی ابر و اسفنج و فوم صندلی باشد.

ماموریت ما چیست؟

متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه متن نمونه